Szkoła językowa

Wieża Babel

Opinie kursantów

Wiemy jak ważne są opinie osób które uczęszczają bądz uczęszczały do naszej szkoły. Poprosiliśmy więc naszych kursantów aby podzielili się tym co myślą o naszej szkole. Zapytaliśmy czy sposób w jaki prowadzone są zajęcia odpowiada im, czy są zadowoleni z kontaktu z sekretariatem, metodykiem szkoły etc.

Oto ich opinie:

Weronika, kursantka j. angielskiego:
Zobaczcie i posłuchajcie dlaczego warto uczyć sie języków obcych. O tym opowie Wam Weronika:Monika Kwiecień, kursantka j. niemieckiego:

Nasz lektor - pani Monika Hareńczyk wspaniale podchodzi do nauki i należycie przekazuje nam wiedzę. Zajęcia odbywają się z humorem i grupa dobrze się czuje w swoim towarzystwie. Przed rokiem oczekiwaliśmy nauki podstaw niemieckiego i to dostaliśmy. Bez problemu poradzimy sobie z komunikacją i nie zgubimy się na niemieckim terenie. Polecam szkołę bo są efekty po rocznej nauce zaczynając od zera oraz ze względu na podejście jakie ma lektor do prowadzenia zajęć i zadań.

Barbara Wichary, rodzic:
Córki pani Barbary od 4 lat uczęszczają na zajęcia do Szkoły Językowej Wieża Babel. Dlaczego zdecydowała się posłać dziewczyny na zajęcia Teddy Eddie? Dowiecie się oglądając nasz nowy film:


Zbigniew Tkacz, kursant j. angielskiego:

Kurs spełnia moje oczekiwania, ponieważ przyszedłem do tej szkoły z pustą głową, a teraz potrafię powiedzieć i zrozumieć podstawowe pytania oraz przeczytać ze zrozumieniem prosty tekst. Chętnie polecę szkołę Wieżę Babel  moim znajomym ze względu na bardzo miłą atmosferę nauki oraz ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Po pierwszym roku nauki widzę rezultaty nauki i cieszę się, jak w końcu coś rozumiem. 

Katarzyna Brzozowska, kursantka j. angielskiego:

Zarówno kurs jak i lektor spełnił moje oczekiwania. Wiedza, którą posiadałam, oglądając filmy angielskojęzyczne czy słuchając muzyki została uporządkowana, utrwalona i pogłębiona. Lektor zawsze był chętny do odpowiadania na wszystkie pytania. Wykazał się niezwykłą cierpliwością i dokładnością. Czy widzę efekty – zdecydowanie TAK. Poszerzył mi się zasób słów, zrozumiałam gramatykę i budowę zdań. 

Celestyna Aksamit, rodzic
Pani Celestyna jest mamą 8. letniego Maksa i 6. letniego Mateusza. Obaj z wielką chęcią uczęszczają na zajęcia do Wieży Babel. Jesteście ciekawi - dlaczego? Zobaczcie koniecznie ten film...Elżbieta Korczyńska, kursantka j.hiszpańskiego oraz j.angielskiego:

Zarówno kurs j. angielskiego i j. hiszpańskiego spełnia moje oczekiwania. Lektorzy tych języków posiadają dużą wiedzę. Są bardzo kompetentni, zawsze dobrze przygotowani. Poleciłabym tę szkołę znajomym, ponieważ personel jest miły i kompetentny. Jest wiele ciekawych zajęć. Rezultaty są widoczne.  

Halina Kordek, kursantka j. angielskiego:

Lekcje prowadzone są w sposób prosty. Zajęcia tak są ułożone iż nie ma możliwości, aby się nudzić.  Tak, poleciłabym szkołę, ponieważ jest to profesjonalna szkoła, w której można poznać fajnych ludzi oraz nauczyć się języka angielskiego. W tej chwili widzę, iż jest dalej niż przed rozpoczęciem kursu. Moja bolączka to słówka, których się po prostu nie mam czasu uczyć. 

Monika Bednar, kursantka:
Dlaczego warto uczyć się języków obcych? Bo jest niezbędnych na studiach, podczas wyjazdów zagranicznych, w końcu w pracy. Posłuchajcie dlaczego Magda postanowiła rozpocząć naukę języka angielskiego w Szkole Językowej Wieża Babel.


 

Dorota Dudek, kursantka j. angielskiego:

Zajęcia prowadzone są w sposób wyjątkowy. Przez cały czas lektor z wielką uwagą słucha naszych wypowiedzi i w sposób delikatny koryguje błędy. Jednocześnie każda poprawna wypowiedź nagradzana jest radosnym „very good” co powoduje polepszenie samopoczucia i buduje wiarę w siebie.

Agnieszka Pietrzak , kursantka j. angielskiego:

Cieszę się że zdecydowałam się na szkołę językową Wieża Babel. Od czasu kiedy korzystam z zajęć mój angielski znacznie się poprawił, rozumiem gramatykę i lepiej się dogaduję z innymi ludźmi w tym języku. Zajęcia są prowadzone w różnej formie dzięki czemu mogę dobrze się wypowiadać pisać i słuchać.

Viola Pająk - Białczak, kursantka j. angielskiego:

Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Rozwijają poziom języka zarówno pod względem czytania, pisania jak i słuchania. Bardzo chętnie poleciłabym te zajęcia innym.

Agnieszka Kołodziejak, kursantka j.hiszpańskiego:

Szkoła elastycznie dostosowuje się do czasu pracy lub nauki kursantów.  Proponuje miłą i życzliwą atmosferę nauki, a  zajęcia dodatkowe takie jak FAST TRACK czy HELP TRACK pozwalają na poszerzenie lub uzupełnienie wiedzy.  Polecam szkołę Wieża Babel.

Ania i Maria Wojciechowska, kursantki j.hiszpańskiego:

Nauka w szkole Wieża Babel to dla nas nie tylko udział w cotygodniowych zajęciach ale także okazja do poznania nowych ciekawych ludzi, hiszpańskiej i latyno amerykańskiej kultury oraz możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć fakultatywnych tj. wieczorów filmowych, HELP TRACK i FAST TRACK, imprez integracyjnych.

Klaudia Trzybulska, kursantka j. angielskiego i  j. niemieckiego:

Sposób prowadzenia zajęć  zarówno z j. angielskiego jak i j. niemieckiego bardzo mi odpowiada.. Przerabiamy dużo materiału, robimy dużo ćwiczeń, dużo rozmawiamy, gramy w różne gry, które pozwalają nam zapamiętywać nowe słówka oraz pozwalają na ćwiczenie wymowy i gramatyki. Dostajemy ćwiczenia do domu. Lektorka jest przesympatyczną osobą, uczy nas z dużym zaangażowaniem, a przy tym nigdy nie schodzi uśmiech z jej twarzy. W razie wątpliwości zawsze możemy liczyć na jej pomoc, a nasza wiedza jest sprawdzana na bieżąco na każdych zajęciach podczas wykonywania ćwiczeń.

Z pewnością poleciłabym Wieżę Babel. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa i dużo młodych ludzi podejmuje się nauki lecz ciężko trafić na dobrą szkołę językową - nie zawsze poziom oraz liczba kursantów na zajęciach jest zadowalająca. Wieża Babel jest świetnym przykładem na to, że jest szkołą o nieprzeciętnym sposobie prowadzenia zajęć. Liczba osób jest dobrana w taki sposób, aby każdy mógł swobodnie rozwijać swoją wiedzę, a na zajęcia uczęszcza się z uśmiechem na twarzy. Godziny zajęć również są dopasowywane indywidualnie do każdej grupy. Nie trzeba podporządkowywać się i urywać z pracy, aby zdążyć na daną godzinę, wszystko jest kwestią organizacji jest to jedna z wielu zalet tej szkoły. Dlatego zawsze gdy słyszę, że ktoś poszukuje dobrej szkoły językowej polecam Wieże Babel.

Czy widzę efekty? Odpowiem tak: jestem kursantką tej szkoły  już 3 rok. 2 lata uczyłam się języka angielskiego zaczynając od podstaw, Na moich pierwszych zajęciach ponad 2 lata temu nie potrafiłam powiedzieć ani jednego zdania w tym języku, a teraz jestem świetnym przykładem na to, że naprawdę można w ciągu 2 lat nauczyć się języka obcego. Mówię biegle po angielsku, podczas wyjazdów zagranicę bez problemu dogaduję się z obcokrajowcami.  Także w pracy i na co dzień czuję się swobodniej znając język angielski. Od roku uczęszczam również na zajęcia z języka niemieckiego. Również zaczynając od podstaw, myślę że po roku zajęć język ten jest dla mnie znajomy w stopniu komunikatywnym i na pewno będę kontynuować dalszą naukę w szkole językowej Wieża Babel.
 

 

 

 

Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku od 1000 do 1800. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel