Szkoła językowa

Lato 2014 - kursy w Wielkiej Brytanii

Lato 2014 - kursy w Wielkiej Brytanii

Gdzie najlepiej uczyć się języka angielskiego? Oczywiście u źródła, czyli w kraju Williama Shakespeare'a i Davida Beckahama. Szkoła Językowa Wieża Babel zaprasza na młodzieżowe obozy językowe w Wielkiej Brytanii organizowane w lecie 2014 roku.

Jednym z najbardziej popularnych kursów językowych jest Active English. Oprócz intensywnej nauki języka angielskiego młodzież w wieku od 7 do 17 lat bierze również udział w zajęciach sportowych i rozwijających myślenie twórcze, jak zajęcia z rękodzięła czy sztuki teatralnej. W trakcie kursu Active English, uczniowie znacznie poprawiają swoje umiejętności językowe, poznają życie i kulturę brytyjską oraz co niezwykle ważne wymieniają się doświadczeniami z ludźmi z całego świata.

Dla osób pragnących rozwijać - przy nauce języka angielskiego - tylko jedną, wybraną aktywność przygotowano kurs Focus English. Oprócz spędzania czasu w klasie - praca z nauczycielem, w parach i małych grupach - uczniowie rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne za pośrednictwem wybranych przez siebie opcji FOCUS. Wśród opcji do wyboru są: jazda konna, sztuka rzemiosła, a także zajęcia z piłki nożnej, tenisa czy gier zespołowych. Oprócz zajęć zaplanowanych młodzież może oczywiście brać udział w organizowanych wieczorami: dyskotekach, pokazach mody i quizach.

Z kolei kurs International Study Preparation, przeznaczony dla osób w wieku 14-17 lat, rozwija umiejętności językowe potrzebne w wystąpieniach publicznych czy debatach. Harmonogram zajęć jest bardzo intensywny, a kurs kończy się egzaminem.

Z programu letnich obozów mogą skorzystać również przyszli liderzy biznesu. Kurs Young Business Leaders ma na celu rozwijanie umiejętności marketingowych i pogłębianie wiedzy ekonomicznej. Kurs również przeznaczony jest dla osób w wieku 14-17.

Więcej informacji na temat kursów w Wielkiej Brytanii w sekretariacie Szkoły Językowej Wieża Babel w Mysłowicach przy ulicy Sosnowieckiej 4 lub pod nr telefonu: 32 223 81 53.

Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku od 1000 do 1800. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel