Szkoła językowa

Na Językach

Nagraj MiSie

W jaki sposób wysłać nasze dziecko na półroczny, renomowany kurs języka angielskiego Teddy Eddie i nie zapłacić ani złotówki? Wystarczy, że masz pod ręką smartfona lub inne urządzenie z wbudowaną kamerą. 

Konkurs NAGRAJ MiSIE to kolejna część kampanii społecznej „Mysłowice na Językach” organizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Przedsiębiorczości, Szkołę Językową Wieża Babel oraz portale Myslowice.net i Itvm.pl. Zabawa skierowana jest do dzieci w wieku od 2 do 7 lat oraz ich rodziców. Co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział i zdobyć główną nagrodę na€“ półroczny kurs języka angielskiego dla dzieci Teddy Eddie?

Wystarczy, że posiadacie kamerę lub urządzenie w nią wyposażone, np. smartfon i nagracie dowolną piosenkę wykonywaną przez wasze dziecko. Film należy umieścić na portalu YouTube, a następnie wysłać linka do filmu na adres mailowy: sekretariat@wieza-babel.pl Linki do filmów można wysyłać do 30 września. Dodatkowo, w zabawie mogą brać grupy przedszkolne i szkolne, które powalczą o nagrodę - wieżę stereo.

Główna nagroda w konkursie półroczny kurs Teddy Eddie, to licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Jego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego tez zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku od 1000 do 1800. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel