Szkoła językowa

MYsLOVicE rozwiązują język angielski

MYSLOVICE ROZWIĄZUJĄ JĘZYK ANGIELSKI - EDYCJA 2013
 


Ponad 150 uczestników, blisko 20 nagród, wielkie emocje, świetna muzyka, a przede wszystkim doskonała zabawa. 10 czerwca 2013 roku w mysłowickim Szybie Bończyk odbył się finał konkursu MYsLOVicE Rozwiązują Język Angielski

Punktualnie o godzinie 10, ponad 150 uczestników szczelnie wypełniło odrestaurowaną salę bankietową Szybu Bończyk. Gości przywitały Agnieszka Molenda i Stella Bautista, dyrektor Szkoły Językowej Wieża Babel, głównego organizatora imprezy. Kilka słów do uczestników językowej zabawy powiedział także prezydent Edward Lasok.

Rozwiązywanie testu zajęło uczestnikom blisko godzinę. Jak sami mówili, pytania były zróżnicowane, zdarzały się również te podchwytliwe. – Nie jestem pewien co do kilku odpowiedzi, ale w sumie wypadło chyba nie najgorzej – mówił siedemnastoletni Maciek

Po teście jego uczestnicy wysłuchali doskonałego koncertu mysłowickiej kapeli Natalie Loves You. Przed i po koncercie organizatorzy konkursu przygotowali krótki quiz z nagrodami.


Sprawdzanie testów i podliczanie punktów zajęło organizatorom dokładnie tydzień. Test okazał się najłatwiejszy dla trójki uczestników, która zdobyła identyczną ilość punktów. Ci uczestnicy to: Weronika Bortel, Jakub Chrzan i Iwona Palka. Zgodnie z regulaminem konkursu w przypadku identycznej ilości punktów o zwycięstwie decydowała kolejność zgłoszeń.

Jako pierwsza swój udział w zabawie potwierdziła Weronika i to do niej powędrowała główna nagroda, czyli laptop, ufundowany przez BANK PKO. To kolejny sukces Weroniki Bortel w językowych zmaganiach. W ubiegłym roku podczas Wielkiego Testu również zajęła pierwsze miejsce. W tym roku, drugie miejsce przypadło Jakubowi Chrzan, na co dzień również uczneń I LO. Do Jakuba trafił telefon komórkowy, ufundowany przez radną Jolantę Charchułę. Trzecią lokatę w językowej zabawie zdobyła Iwona Palka, która otrzymała bon do Empiku od firmy WIKO POLAND. 

POZOSTAŁE NAGRODY:
Karnet na siłownię ufundowany przez sklep Spartakus Suplementy zdobył Olek Dzida. Do Kamila Duca powędrowało zaproszenie na warsztaty ze stylistką Moniką Janik. Kursy makijażu z wizażystką Barbarą Lech zdobyły: Martyna Holecka i Maja Gryglewska. Słownik polsko-angielski znalazł się w rękach Hanny Gomułki, a podręcznik do gramatyki trafił do Tomka Stadlera. O swoją fryzurę zadba Michał Dymura, który zdobył bon do Studia Fryzur Wojtek Wajda. Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w Miniklinice Urody zgarnęła Klaudia Janocha, zaś bon do Empiku Marlena Klonecka. Dawid Maciążek i Ola Dobosz wygrali bony do Bistro Braks.


PARTNERZY KONKURSU:
Jolanta Charchuła, Szyb Bończyk, Bistro Braks, Studio Fryzur Wojtek Wajda, KREACJA Monika Janik, Miniklinika Urody, Księgarnia Integra, Wydawnictwo Pearson, Barbara Lech, WIKO Poland Agnieszka Molenda, SKOK Wesoła, MOK Mysłowice, Spartakus Suplementy.

PATRONI MEDIALNI:
Gazeta Wyborcza Katowice, Radio Katowice, Portal Myslowice.net, Gazeta Mysłowicka, Tygodnik Co Tydzień, Telewizja Internetowa itvm.pl

Materiały wideo

Mysłowice rozwiązują język angielski!


Kontakt

Nasz sekretariat jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku od 1000 do 1800. Zapraszamy.

Szkoła Językowa Wieża Babel
ul. Sosnowiecka 4
41-400 Mysłowice
e-mail: sekretariat@wieza-babel.pl

Nr Konta:
30 1050 1214 1000 0090 9336 6806

Zadzwoń do nas

+48502 570 224
   32 223 81 53

Jak do nas dojechać?

Dojazd do Wieży Babel